ANDROID BOX MI BOX S

  8,000L

Kodi i Produktit: CNG981

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelANDROID BOX MI BOX S
ProcessorCPU: Cortex-A53 Quad-core 64bit
Ram2 GB
InfoAndroid 8.1 / Remote control: 1 User Manual: 1 Batteries: 2 Power Adapter: 1 HDMI Cable: 1
Garanci6 Muaj
Rezolucioni4K (3840 x 2160)
BrandMi Box S
MEMORY8 GB
Shko ne krye