APPLE IMAC 27, CORE I5-9600KF, 8GB RAM,2TB,FUSION DRIVE

  323,700L

Kodi i Produktit: DUN286

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModeliMac with Retina 5K display
Processor3.7GHz 6‑core Intel Core i5 (Turbo Boost up to 4.6GHz)
Ram8GB 2666MHz
Hard Disk2TB Fusion Drive
GraphicsRadeon Pro 580X with 8GB of GDDR5
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
Shko ne krye