APPLE IPAD 10.2 7TH GEN (WI-FI/CELLULAR) 32 GB

  65,000L

Kodi i Produktit: DUN357-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD 10.2 7TH GEN (WI-FI/CELLULAR)
ProcessorA10 Chip (64-Bit) und M10 Motion Coprozessor
Ram3 GB
Rezolucioni2160 x 1620
BrandAPPLE
SpecifikimeW-Fi + Cellular
DISPLAY10.2” Multi-Touch, IPS
MEMORY32 GB
CAMERA8 MP / 1.2 MP
SensorYes, with A-GPS, GLONASS (Wi-Fi + Cellular model only)
BateriaLi-Pol 32.4 Wh
Pesha493 kg Kg ( Paketim )
Dimensione174 x 7.5 x 250.6 mm
Shko ne krye