APPLE IPAD 9.7 6TH GEN (WI-FI/CELLULAR) 128GB

  73,600L

Kodi i Produktit: DUN356-G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Operating SystemiOS 12
ProcessorA10 Fusion chip with 64-bit architecture
Rezolucioni2048x1536
SpecifikimeWi-Fi + Cellular
DISPLAY9.7-inch LED IPS Retina
MEMORY128GB
CAMERA8 MP / 1.2 MP
SensorTouch ID Three-axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor Touch ID Fingerprint identity sensor
Shko ne krye