APPLE IPAD AIR 10.5 INCH 4G 256GB (2019) GREY

  108,300L

Kodi i Produktit: DUN267/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD AIR 4G (2019)
ProcessorApple A12 Bionic (7 nm) Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest)
Ram3 GB
BrandAPPLE
SpecifikimeNANO SIM
DISPLAY10.5"
MEMORY256 GB
CAMERA8MP / 7MP FRONT
Rezolucioni (pixel)1668 x 2224 pixels,
BateriaLi-Po battery (30.2 Wh)
Shko ne krye