APPLE IPAD AIR WI-FI 64 GB 10.5 INCH (2019) BLACK

  60,700L

Kodi i Produktit: DUN291/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModeliPad Air (2019)
Ram3 GB
Hard Disk64 GB
InfoAPPLE
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
Madhesia (inch)10.5 INCH
DISPLAY10.5 INCH
MEMORY64 GB
CAMERA8 MP
NgjyraBLACK
MODELAPPLE
BateriaLi-Po 8134 mAh
Shko ne krye