APPLE IPAD MINI 64GB 4G SPACE GRAY MUX52ZP/A

  79,000L

Kodi i Produktit: DUN275/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD MINI 64GB SPACE GRAY
Operating SystemiOS 12.1.3
ProcessorHexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest)
Ram3GB
GraphicsApple GPU (4-core graphics)
Garanci12 Muaj
BrandAPPLE
SpecifikimeWiFi + Nano-SIM
DISPLAY7.9 inch IPS LCD
MEMORY64GB
CAMERA8MP / 7MP
Prodhimi2019, March
Rezolucioni (pixel)1536 x 2048 pixel
SensorFingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer
BateriaLi-Ion 5124 mAh
Dimensione203.2 x 134.8 x 6.1 mm
Shko ne krye