APPLE IPAD MINI WIFI 64 GB (2019) GREY

  58,200L

Kodi i Produktit: DUN269-GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD MINI (2019)
ProcessorA12 Bionic chip with 64‑bit architecture
Ram3 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY7.9″ Retina display
MEMORY64 GB
CAMERA8MP / 7MP FRONT
Rezolucioni (pixel)1536x2048 pixels
Bateria 19.1-watt-hour
Shko ne krye