APPLE IPAD PRO 9.7 INCH 32 GB ,4G ROSE GOLD

  51,200L

Kodi i Produktit: DUN027/R

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPAD PRO 9.7 INCH 32 GB ,4G ROSE GOLD
ProcessorDual-core 2.16 GHz
Ram2GB
BrandAPPLE
SpecifikimeSIM
MEMORY32GB
CAMERA12MP/5MP
Rezolucioni (pixel)1536 x 2048
LidhjetWIFI+SIM 4G
Shko ne krye