APPLE WATCH SERIES 5 SPACE GRAY ALUMIN CASE BLACK SPORT BAND 44MM

  57,100L

Kodi i Produktit: DUN297-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE WATCH SERIES 5
Operating SystemwatchOS 5
Processor 64-bit DUAL-CORE PROCESSOR
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeGPS,OPTICAL HEART SENSOR, ELECTRICAL HEART SENSOR, WATER RESISTANT 50 METERS
DISPLAY44mm LTPO OLED(1000 nits),368 x 448 pixels
MEMORY32GB
BateriaUP TO 18 HOURS OF BATTERY LIFE
LidhjetWi-Fi 802.11b/g/n 2.4GHz,BLUETOOTH 5.0
Shko ne krye