ASUS G731GT-AU017

  140,600L

Kodi i Produktit: ITD1061

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelG731GT-AU017
Processor Intel® Core™ i7-9750H (12M Cache, 2,6 up to 4.5GHz)
Ram8GB DDR4 2666MHz
Hard Disk1TB 5400rpm
GraphicsNVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Info RGB Keyboard, Metal chassis
Garanci36 Muaj
BrandASUS
DISPLAY17,3" 60Hz FHD IPS
CAMERAHD WebCam
Prodhimi (1920x1080) Non-Glare Wide-View
Bateria48WHrs 3-cell Li-ion
Pesha2.5kg Kg ( Paketim )
LidhjetBLUETOOTH 5.0 / 5xUSB (1x2.0, 3x3.0, 1x3.1 type C) / HDMI 1.4 / Mini display port
Shko ne krye