ASUS NB ZENBOOK UX333FA-A4181T, INTEL CORE I5-8265U, 13.3 ULTRA SLIM FHD 1920X1080PIX, 8GB DDR3,RED,

  108,600L

Kodi i Produktit: SAFA0119

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS NB ZENBOOK UX333FA-A4181T
ProcessorIntel® Core™ i5-8265U 1.60 GHz Max Turbo Frequency 3.90 GHz
Ram8 GB DDR4
Hard DiskSATA 3 256 GB SSD
Graphics Intel® UHD Graphics 620
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandASUS
DISPLAY13.3 ULTRA SLIM FHD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
Shko ne krye