ASUS NB ZENBOOK UX433FA-A5130T,INTEL CORE I7-8565U, 14.0 ULTRA SLIM FHD 1920X1080PIX,, 8GB DDR3.

  131,700L

Kodi i Produktit: SAFA0118

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS NB ZENBOOK UX433FA-A5130T
ProcessorIntel® Core™ i7-8565U 1.80 GHz Max Turbo Frequency 4.60 GHz
Ram8 DDR4
Hard Disk256 GB
GraphicsIntel® UHD Graphics 620
Garanci36 muaj
RezolucioniFULL HD
Brandasus
DISPLAY14.0 ULTRA SLIM FHD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
Shko ne krye