ASUS NB ZENBOOK UX433FN-A5081R,INTEL CORE I7-8565U , 14.0 ULTRA SLIM FHD, 16GB DDR3,

  149,500L

Kodi i Produktit: SAFA0117

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS NB ZENBOOK UX433FN-A5081R
ProcessorIntel® Core™ i7-8565U 1.80 GHz Max Turbo Frequency 4.60 GHz
Ram16 GB DDR4
Hard Disk256 GB SSD
GraphicsNVIDIA GEFORCE MX 150 2GB
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandASUS
DISPLAY 14.0 ULTRA SLIM FHD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
Shko ne krye