ASUS X512FJ-EJ276

  93,300L

Kodi i Produktit: ITD1063

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelX512FJ-EJ276
Processor Intel Core i7-8565U (1.8GHz up to 4,6GHz, 8M Cache)
Ram8GB DDR4
Hard Disk512G M.2 SSD
GraphicsNVIDIA GeForce MX230 2GB GDDR5
Garanci36 Muaj
Rezolucioni (1920x1080) non-glare type
BrandASUS
DISPLAY15.6" FHD LED
CAMERAHD WebCam
Bateria42WHrs 2-cell Li-ion
Pesha1.7kg Kg ( Paketim )
LidhjetBLUETOOTH 4.0 / 4xUSB (2x2.0, 1x3.0, 1x3.1) / HDMI 1.4, SD card slot
Shko ne krye