BLACKBERRY DTEK60 32GB BLACK

  23,300L

Kodi i Produktit: CEL521/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/Model DTEK60
ProcessorQuad-Core 2x2.15 GHz& 2x1.6 GHz
Ram4GB
Garanci12 MUAJ
BrandBLACKBERRY
SpecifikimeSIM 4G
DISPLAY5.5"QHD
MEMORY32GB
CAMERA21MP/8MP
Bateria3000mAh
Shko ne krye