BLACKVIEW A60 BLACK

  7,300L

Kodi i Produktit: CEL1026-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelBLACKVIEW A60 BLACK
Operating SystemAndroid 8.1 Oreo Go Edition
ProcessorQuad-Core 1.3GHz
Ram1 GB
GraphicsARM Mali-400 MP2
Garanci12 Muaj
BrandBlackview
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY6.1 inch IPS HD+
MEMORY16 GB
CAMERA13 MP + 5 MP
Rezolucioni (pixel)(1280 x 720 Pixels)
SensorProximity, Light, Accelerometer
Bateria4080 mAh
Pesha165 Grams Kg ( Paketim )
Dimensione156.8 mm x 74 mm x 9.8 mm
Shko ne krye