BLACKVIEW BV5500 PRO BLACK

  12,000L

Kodi i Produktit: CEL1039/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Operating SystemAndroid 9.0
ProcessorQUAD CORE 1.5GHz
Ram3GB RAM
GraphicsARM Mali-400 MP2, Cores: 2
Garanci12 Muaj
Pershkrim2.0, USB Type-C
BrandBLACKVIEW
SpecifikimeDual Sim 4G
DISPLAY5.5 inch IPS
MEMORY16 GB
CAMERADUAL 8.0MP/5.0 MP SELFIE
Rezolucioni (pixel)720 x 1440 pixels
SensorProximity Light Accelerometer Compass
Bateria4400 mAh
Pesha225 g Kg ( Paketim )
Dimensione75.5 x 152.2 x 14 mm
Shko ne krye