Postimet e fundit

artikulli-google-photos
2 muaj më parë

Google ka ekspozuar video private të përdoruesve të Google Photos!

artikulli-web
2 muaj më parë

Me Nvidia GeForce Now, ju thjeshtë merrni një kompjuter me qera për të luajtur!

artikulli-s20
2 muaj më parë

Samsung konfirmon aksidentalisht emrin e pasardhësit të Galaxy S10!

Ja vlen për tu parë:
CEL1060-GR1

Apple iPhone 11 Pro Max

139,900 L227,500 L
CEL1077-S1

Xiaomi Redmi 8

16,800 L17,500 L
CEL1078-B1

Xiaomi Redmi Note 8

18,900 L19,900 L
artikulli-x2
2 muaj më parë

Xiaomi prezanton telefonin e shumëpritur!

apple-blog-post (1)
2 muaj më parë

Aksesori i Apple që nuk debutoi kurrë mund të rikthehet këtë vit

artikulli-gjermani
2 muaj më parë

Një artist Gjerman mashtroi Google Maps në një mënyrë kreative!

Ja vlen për tu parë:
CEL1061-G1

Apple iPhone 11 Pro

115,000 L166,200 L
CEL930-B-1

Apple iPhone XS Max

99,000 L126,600 L
artikulli-wzp
2 muaj më parë

WhatsApp ndaloi së funksionuari për miliona telefonë nga data 1 Shkurt!

artikulli-6g
2 muaj më parë

Nëse mendoni se 5G është e shpejtë, atëherë duhet të dini çfarë mendojnë hulumtuesit për 6G!

artikulli-corona-virus
2 muaj më parë

Aplikacioni tregon në kohë reale numrin e të infektuarve dhe vdekjeve nga koronavirusi!

Ja vlen për tu parë:
artikulli-amazon
2 muaj më parë

Miliarderi i teknologjisë bën 13.5 miliardë dollarë në 15 minuta!

artikulli-caviar
2 muaj më parë

Cyberphone është një telefon i modifikuar aq shumë sa vështirë të dalloni modelin origjinal!

artikulli-ioss-13
2 muaj më parë

Kjo statistikë e thjeshtë tregon pse njerëzit preferojnë një iPhone përpara çdo telefoni tjetër!