Monedhë

Kategoritë

Postimet e fundit

2 javë më parë

Apple gati të lançojë një iMac të ri me procesorin M3

2 muaj më parë

Qeveria Amerikane kërkon shpërbërjen e biznesit të reklamimit të Google

2 muaj më parë

File Explorer në Windows 11 do të bëhet me një dizajn modern

Ja vlen për tu parë:
- 25%
Ofertë!

Redmi Watch Lite 2

7,490 L
Kurseni: 2,500 L
OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Redmi A1+

10,990 L
 
OFERTA VETËM ONLINE

Apple iPhone 14 Pro Max

144,990 L194,990 L
 
2 muaj më parë

Microsoft nuk do të ofrojë më licenca dhe shkarkime të Windows 10

2 muaj më parë

Spotify shkurton 6 përqind të fuqisë punëtore

2 muaj më parë

Samsung Display tregon një ekran që paloset 360 gradë

Ja vlen për tu parë:
OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Redmi A1

9,990 L
 
OFERTA VETËM ONLINE

JBL Flip 5 Waterproof Bluetooth Speaker

14,990 L
 
- 20%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Logitech Brio Webcam

19,990 L
Kurseni: 5,000 L
2 muaj më parë

Twitter do të ofrojë një abonim të ri pa reklama

2 muaj më parë

Microsoft zyrtarizon investimin multi-miliardë dollarësh në OpenAI

2 muaj më parë

Microsoft 365 lançon planin e ri Basic për 1.99 dollarë

Ja vlen për tu parë:
2 muaj më parë

Instagram heq tabin Shop nga ndërfaqja e navigimit

2 muaj më parë

Elon Musk vendos një rekord të ri botëror por për keq

2 muaj më parë

Steam vendos rekord me 10 milionë lojtarë aktivë gjatë fundjavës