Monedhë

Kategoritë

PRODUKTE TË SAPO ARDHURA

BLI ONLINE - PËRFITO NGA OFERTAT

MSI Force Pro Z690 Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Core i7

319,990 L
 

Apple Watch Series 7

44,990 L49,990 L
 
- 10%
Ofertë!

Samsung 43″ Class The Sero QLED 4K UHD HDR Smart TV

179,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 27%
Ofertë!

Samsung 65″ Class QLED 4K Smart TV Q80B (2022)

182,990 L
Kurseni: 66,000 L
- 28%
Ofertë!

Samsung 55″ Class The Frame QLED 4K Smart TV (2022)

164,990 L
Kurseni: 65,000 L
- 24%
Ofertë!

Samsung 50″ Class Q60B QLED 4K Smart TV (2022)

99,990 L
Kurseni: 32,000 L
- 16%
Ofertë!

Samsung 43″ BU8500 Crystal UHD 4K HDR Smart TV (2022)

87,990 L
Kurseni: 17,000 L
- 18%
Ofertë!

Samsung 50″ Crystal UHD BU8000 4K Smart TV (2022)

77,990 L
Kurseni: 17,000 L
OFERTË ONLINE
- 15%
Ofertë!

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L
Kurseni: 7,000 L

Samsung 980 PRO w/ Heatsink PCIe 4.0 NVMe SSD

39,990 L
 

TIRANA TRANSPORT: PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN N'DORË

HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse

7,490 L
 

HyperX SoloCast USB Microphone

9,990 L
 

Apple Watch Magnetic Fast Charger to USB-C Cable

4,990 L
 

Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro

65,990 L
 

Xiaomi Mi Portable Mouse 2

2,590 L
 

Samsung Galaxy A13

17,990 L21,990 L
 

Brother 3-in-1 Color Inkjet Printer DCP-T220

23,990 L
 
OFERTË ONLINE
- 10%
Ofertë!

Brother MFP Laser Printer MFCL2712DWYJ1

26,990 L
Kurseni: 3,000 L

Brother QL-800 High Speed Label Printer

14,990 L
 
OFERTË ONLINE
- 18%
Ofertë!

Printer Brother MFP Laser DCPL2552DNYJ1

24,490 L
Kurseni: 5,500 L

BLI ONLINE - TRANSPORT NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

TRENDING NOW

Produkte më në trend të momentin

Laptop

Të gjitha modelet e fundit të laptop-ave mund t’i gjeni në Shpresa AL