DELL GAMING MONITOR S2419HGF, 24, LED-BACKLIT

  30,100L

Kodi i Produktit: SBAZ7009

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelGAMING S2419HGF
RezolucioniFULL HD (1080P)
BrandDELL
Kontrasti1000: 1
DISPLAY24 inch LED-BACKLIT LCD
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
FREKUENCA144 HZ
Lidhjet2 X HDMI, DP
Shko ne krye