DELL INSPIRON 3581 BLACK

  44,200L

Kodi i Produktit: ITD1066

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelINSPIRON 3581 BLACK
ProcessorIntel Core i3-7020U (2.30GHz, 3MB)
Ram4GB 2666MHz DDR4
Hard Disk1TB HDD
GraphicsIntel UHD Graphics 620
Optical DrivePO
Garanci36 Muaj
Rezolucioni(1920x1080) Truelife LED-Backlit Display
BrandDELL
CAMERAIntegrated widescreen HD (720p) Webcam
Bateria40 WHr, 4-Cell B
Lidhjet Bluetooth 4.1 / Ports: HDMI x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC)
Shko ne krye