DELL NB G3 15 3579,INTEL CORE I7-8750H

  151,500L

Kodi i Produktit: SAID2311

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL NB G3 15 3579
ProcessorINTEL CORE I7-8750H(6CORE,9MB CACHE ,UP TO 4,1GHZ W/TURBO BOOST)
Ram16GB DDR4 2666MHZ
Hard Disk256GB M.2 PCIE NVME SSD + 1TB
GraphicsNVIDIA GEFORCE GTX 1050 TI 4GB GDDR5
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6 FHD (1920X1080)IPS
Shko ne krye