DELL NB INSPIRON 15 3580

  98,700L

Kodi i Produktit: SAID1551

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 15 3580
ProcessorIntel® Core™ i7-8565U 1.80 GHz UP TO 4.60 GHz
Ram8 GB DDR4
Hard Disk256 GB SSD
GraphicsAMD RADEON 520 2GB GDDR5
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6" FULL HD
Shko ne krye