DELL NB INSPIRON 15 5584

  92,300L

Kodi i Produktit: SAID1561

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL NB INSPIRON 15 5584
ProcessorINTEL CORE I5-8265U 1.60 GHz UP TO 3.90 GHz
Ram8GB DDR4 2666MHZ
Hard Disk256GB M.2 PCIE NVME SSD
GraphicsNVIDIA GEFORCE MX130 GDDR5 4GB
Garanci36 Muaj
BrandDELL
DISPLAY15.6 FHD
Shko ne krye