DELL NB INSPIRON 3580

  94,700L

Kodi i Produktit: SAID1074

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL NB INSPIRON 3580
ProcessorINTEL CORE I7-8565U 1.8 GHZ UP TO 4.6 GHZ
Ram8GB DDR4 2666MHZ
Hard Disk 1TB 5400 RPM 2.5 SATA
GraphicsAMD RADEON 520 2GB GDDR5
Optical DriveDVD+/-RW
Garanci3 VJET
BrandDELL
Shko ne krye