DELL NB INSPIRON 3581

  49,300L

Kodi i Produktit: SAID1421

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL NB INSPIRON 3581
ProcessorIntel® Core™ i3-7020U 2.30 GHz
Ram4 GB DDR4
Hard Disk1 TB
GraphicsAMD RADEON 520 2GB
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6" FULL HD
CAMERAHD CAMERA
Shko ne krye