DELL NB INSPIRON 5570

  93,500L

Kodi i Produktit: SAID1347

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL INSPIRON 5570
ProcessorIntel® Core™ i5-8250U 1.60 GHz UP TO 3.40 GHz
Ram8 GB DDR4
Hard Disk256 GB SSD
GraphicsAMD RADEON 530 4GB
Optical DriveDVD R/W
Garanci36 MUAJ
BrandDELL
DISPLAY15.6" FULL HD
CAMERAHD WEBCAM
Shko ne krye