DELL PC AIO INSPIRON 3264, 21.5 LED FHD 1920X1080PIX NON-TOUCH IPS, INTEL CORE I3-7100U (2.4 GHZ, 3M

  82,600L

Kodi i Produktit: SAIF0045

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDELL PC AIO INSPIRON 3264
ProcessorINTEL CORE I3 GEN7
Ram8 GB
Hard Disk240 GB SSD
GraphicsINTEL HD
Optical DriveDVD-RW
Garanci12 muaj
BrandDELL
DISPLAY21.5 LED FHD
Shko ne krye