DOOGEE S40 BLACK

  12,000L

Kodi i Produktit: CEL1070/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelS40 BLACK
Operating SystemAndroid 5.1 (Lollipop)
ProcessorQuad-core 1.1 GHz Cortex-A7
Ram3 GB
GraphicsAdreno 304
InfomicroSD, up to 64 GB
Garanci12 Muaj
PershkrimIP68 dust/water proof
Rezolucioni540 x 960 pixel
BrandDOOGEE
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY4.7 inch IPS LCD
MEMORY32 GB
CAMERA8MP / 2MP
Prodhimi2015, July
SensorAccelerometer, proximity, compass
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Pesha185 g Kg ( Paketim )
LidhjetmicroUSB 2.0
Dimensione144.9 x 74.1 x 12.5 mm
Shko ne krye