DOOGEE X90 GOLD

  8,400L

Kodi i Produktit: CEL1040/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelDOOGEE X90 GOLD
Operating SystemAndroid 8.1 Oreo Go Edition
ProcessorQuad-Core 1.3GHz
Ram1 GB
GraphicsARM Mali-400 MP2
Garanci12 MUAJ
RezolucioniHD+ Display (1280 x 600 Pixels)
BrandDOOGEE
SpecifikimeDUAL SIM 3G
DISPLAY6.1 " IPS HD+
MEMORY16GB
CAMERA8MP + 5MP / 5 MP
Bateria3400mAh
Dimensione72.8 mm x 153.9 mm x 9.9 mm
Shko ne krye