DOOGEE X90L GREEN

  10,800L

Kodi i Produktit: CEL1041/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelX90L GREEN
Operating SystemAndroid 8.1 Oreo Go Edition
ProcessorQuad-Core 1.5GHz ARM Cortex-A53 CPU Clock
Ram3GB
GraphicsPowerVR GE8100, 450 MHz
InfoExternal Memory Support up to 128GB
Garanci12 Muaj
RezolucioniHD+ (1280 x 600 Pixels)
BrandDOOGEE
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.1 inch IPS
MEMORY16GB
CAMERA8MP + 5MP / 5MP
SensorProximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light
BateriaNon-Removable 3400 mAh
Dimensione72.8 mm x 153.9 mm x 9.9 mm
Shko ne krye