DOOGEE Y7 PURPLE

  11,700L

Kodi i Produktit: CEL1042-P

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDOOGEE Y7 PURPLE
ProcessorOcta-Core 1.6 GHz ARM Cortex-A55
Ram3GB
GraphicsPowerVR GE8322
InfoExternal Memory Support up to 256GB
Garanci12 Muaj
RezolucioniFHD+ (1080 x 2340 Pixels)
BrandDOOGEE
SpecifikimeHybrid Dual SIM
DISPLAY5.84 inch IPS
MEMORY32GB
CAMERA16MP + 13MP / 16MP
SensorProximity, Light, Accelerometer, Fingerprint
BateriaNon-Removable 3360 mAh
Shko ne krye