DOOGEE Y9 PLUS BLACK

  13,500L

Kodi i Produktit: CEL1081-B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDOOGEE Y9 PLUS BLACK
Operating SystemAndroid 9.0 Pie
ProcessorOcta-Core 4x 2.3 GHz ARM Cortex-A53 4x 1.65 GHz ARM Cortex-A53
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
BrandDOOGEE
SpecifikimeHybrid Dual SIM
DISPLAY 6.3 inches IPS
MEMORY64 GB
CAMERA16MP + 8MP + 8 MP
Rezolucioni (pixel)1080 x 2280
SensorProximity, Light, Accelerometer, Compass, Gyroscope, Geomagnetic, Fingerprint
Bateria4,350 mAh
Dimensione77.09 mm x 158.96 mm x 8.4 mm
Shko ne krye