DVB T2 MPEG4 FULL HD 1080P

  2,000L

Kodi i Produktit: DVBT2

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelDVB-T2
InfoTV168HD +FISH HDMI
Garanci2 Muaj
BrandVONTECH
Shko ne krye