Monedhë

Kategoritë

3 muaj më parë

Facebook Pay bëhet Meta Pay

Lëvizja e radhës e Meta është krejt e natyrshme ndërsa planet për zgjerimin në metaverse po zgjerohen.

Facebook Pay bëhet Meta Pay

Meta ka filluar të ndryshojë emërtimet e produkteve pasi kompania ndryshoi emrin e saj vitin e kaluar. Oculus Quest dhe Facebook Porta sot njihen si Meta Quest dhe Meta Portal.

Lëvizja e radhës e Meta është krejt e natyrshme ndërsa planet për zgjerimin në metaverse po zgjerohen.

Facebook Pay do të ndryshojë në Meta Pay.

Ndryshimi i emri të Facebook i hap rrugë një epoke të re të kompanisë e cila beson se e ardhmja e saj është në realitetin virtual dhe metaverse. 


Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 25%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Blackview A100

17,990 L
Kurseni: 6,000 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Blackview A95

20,990 L
Kurseni: 1,000 L
- 20%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Bose QuietComfort 35 II Gaming Headset​

27,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 9%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Harman Kardon Onyx Studio 7

31,490 L
Kurseni: 3,000 L