Monedhë

Kategoritë

3 javë më parë

Firefox 103 sjell performancë dhe përditësime sigurie

Ky version i shfletuesit si çdo version i kaluar do të shpërndahet përmes funksionit të përditësimit automatik.

Firefox 103 dhe Firefox 102.1 ESR u lançuan ditën e Marte duke sjellë përditësime sigurie, rritur performancën dhe modalitetin picture-in-picture.

Mozilla publikon përditësime për kanalet e zhvillimit të Firefox gjithashtu. Edicionet Beta dhe Developer janë në versionin 104, Firefox Nightly në versionin 105 dhe Android në versionin 103.

Çfarë ka të re?

  • Akses i toolbar nga tastiera
  • Total Cookie Protection është i aktivizuar automatikisht
  • Firefox 103 adreson probleme sigurie

Shkarkimi i Firefox 103

Ky version i shfletuesit si çdo version i kaluar do të shpërndahet përmes funksionit të përditësimit automatik.

Shkarkimet direkte janë gjithashtu të disponueshme dhe ju sugjerojmë të ndiqni lidhjet si mëposhtë:

Sipas Mozilla Firefox 103 sjell performancë të shtuar në ekrane me teknologji rifreskimi prej 120Hz.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Ninebot Max Sport Balance

64,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,790 L
Kurseni: 700 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

89,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Game Box Power M3

2,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 23%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP ProBook 440 G5 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

38,490 L
Kurseni: 11,500 L
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

28,990 L31,990 L