FRIGORIFER CANDY CF18S - WI-FI

  41,100L

Kodi i Produktit: TNP164

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelCF18S - WI-FI
Garanci2 vjet
BrandCANDY
SpecifikimeFrost Free
NgjyraGREY/Stainless steel
Kapaciteti292L
Klas Energjie A+
Dimensione 60 x 185 x 60 cm
Niveli i Zhurmes 43 dB
Shko ne krye