FRIGORIFER ELECTROLUX ERN1400AOW

  20,500L

Kodi i Produktit: TNP192

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelERN1400AOW
BrandELECTROLUX
Ngjyrawhite
Klas EnergjieA+
Shko ne krye