FRIGORIFER LOBOD F2514A

  15,900L

Kodi i Produktit: TNP183

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelF2514A
BrandLOBOD
NgjyraWHITE
Klas Energjie A+
Dimensione144x54x59.5 cm
Shko ne krye