FURRE ARISTON F16 871 SC IX HA

  28,800L

Kodi i Produktit: TNP141

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci24 MUAJ
BrandFURRE ARISTON
DISPLAYTOUCH LED
NgjyraStainless steel / Silver
MODELF16 871 SC IX HA
Kapaciteti73 L
Klas EnergjieA+
Nr. Programeve16
Dimensione59.5 X 56.4 X 59.5 x 56.4 x 59.5 cm
Paneli i kontrollitELEKTRONIK
Shko ne krye