HP 15-DA2033NM

  58,200L

Kodi i Produktit: PKM29

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model15-DA2033NM
Operating SystemFREEDOS
ProcessorIntel® Core™ i3-10110U (2.1 GHz base frequency, up to 4.1 GHz base with Intel® Turbo Boost Technology, 4 MB cache, 2 cores)
Ram8 GB DDR4
Hard Disk512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
GraphicsIntel® UHD Graphics
Optical DriveNO
Garanci36 MUAJ
BrandHP
DISPLAY15.6 INCH FHD 1920X1080
Bateria3-cell, 41 Wh Li-ion
Shko ne krye