HP 250 G7,INTEL® CORE™ I3-7020U 3M CACHE, 2.30 GHZ,8G,1 TB,DVDRW ,15.6 HD

  48,800L

Kodi i Produktit: PKM26

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP 250 G7
ProcessorINTEL® CORE™ I3-7020U 3M CACHE, 2.30 GHZ
Ram8 GB DDR4
Hard Disk1 TB
GraphicsGEFORCE MX110 2G
Garanci36 MUAJ
RezolucioniHD
BrandHP
DISPLAY15.6 HD
Shko ne krye