HP NB CELERON N3060

  24,400L

Kodi i Produktit: SACA0010

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelNB CELERON N3060
Ram4GB
Hard Disk500GB
GraphicsINTEL HD GRPHICS
Garanci36 muaj
BrandHP
DISPLAY15.6 HD ANTIGLADE SLIM
Shko ne krye