Monedhë

Kategoritë

3 muaj më parë

HP sjell ekranet OLED tek laptopët buxhetorë

Pavilion 14 Plus 14-inç del në shitje nga datat 25 Maj për 799 dollarë ndërsa Pavilion x360 do të shitet në Verë nga 599 dollarë.

HP sjell ekranet OLED tek laptopët buxhetorë

Pasi prezantoi një rifreskim të modeleve Envy dhe Spectre javën e kaluar, HP tha se linja e rangut të mesëm Pavilion do të përditësohet dhe me disa surpriza.

HP Pavilion Plus 14-inç mund të konfigurohet me procesorët Intel Core H të gjeneratës së 12-ës dhe kartë grafike RTX 2050.

Në të vërtetë tipari dallues i këtij modeli të ri është mundësia për tu konfiguruar me një ekran OLED me rezolucion 2.8K dhe raport 16:10 krahas modelit standard LCD.

HP rifreskoi edhe Pavilion x360 14-inç me procesorë Intel Core U të gjeneratës së 12-të. pajisja e konvertueshme mund të rrotullohet 360 gradë dhe të përdoret si tablet e madje mund të pajiset me modemin 5G të Intel.

Të dy laptopët kanë kamera 5-megapiksel me teknologjinë HP Presence dhe për cilësi më të lartë me AI Noise Removal. Po ashtu të dy kanë altoparlantët Bang&Olufsen.

Pavilion 14 Plus 14-inç del në shitje nga datat 25 Maj për 799 dollarë ndërsa Pavilion x360 do të shitet në Verë nga 599 dollarë.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

DJI OM 4 SE

14,990 L
 
- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi 12X

64,990 L
Kurseni: 10,000 L
Second Chance

Apple iPhone 8 Plus

27,990 L36,600 L
 
- 15%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Samsung Galaxy M52 5G

39,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

FujiFilm Instax Mini 11 Instant Film Camera

9,490 L
Kurseni: 500 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

DJI OM 5

22,490 L
Kurseni: 2,500 L
- 5%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Blackview A95

20,990 L
Kurseni: 1,000 L