HP SPECTRE X360 13T-AE000 CONVERTIBLE

  145,900L

Kodi i Produktit: ITD1068

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelSPECTRE X360 13T-AE000 CONVERTIBLE
Processor Intel Core™ i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz)
Ram8GB DDR4
Hard Disk512 GB SSD
GraphicsIntel HD VGA
InfoBacklit Keyboard
Garanci36 Muaj
Rezolucioni1920x1080
BrandHP
DISPLAY15.6" FULL HD IPS TOUCHSCREEN
CAMERAIntegrated Webcam HD
LidhjetBluetooth 5.0, 2 x USB 3.1, 1 x USB 3.1 type C, 1 x headphone/microphone combo, multi-format SD media card reader
Shko ne krye