HUAWEI HONOR 8 BLUE

  48,800L

Kodi i Produktit: CEL527/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHONOR 8
ProcessorOcta-core 4x2.3 GHz
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandHUAWEI
SpecifikimeDUAL NANO SIM 4G
DISPLAY5.2 inches FHD
MEMORY32 GB
CAMERADual 12 MP & 8MP
Rezolucioni (pixel)1920X1080
Bateria3000mAh
Shko ne krye