HUAWEI MATE 20 LITE BLACK

  36,600L

Kodi i Produktit: CEL1002/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMATE 20 LITE
ProcessorOcta-core (4x2.2 GHz & 4x1.7 GHz)
Ram4 GB
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
Specifikime Dual Sim
DISPLAY6.3 inch LTPS IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERA20 MP + 2 MP / 24 MP + 2 MP
Bateria3750 mAh
Shko ne krye