HUAWEI MEDIA PAD T3 9.6 WIFI 16GB GREY

  16,900L

Kodi i Produktit: ITD1053/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMEDIA PAD T3 9.6 WIFI 16GB GREY
Operating SystemAndroid 7.0 (Nougat); EMUI 5.1
ProcessorQuad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Ram2GB
GraphicsAdreno 308
InfomicroSD, up to 128 GB
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
SpecifikimeWIFI
DISPLAY9.6 inch IPS LCD
MEMORY16GB
CAMERA5 MP
SensorAccelerometer
Bateria Li-Ion 4800 mAh
Dimensione229.8 x 159.8 x 8 mm
Shko ne krye